مقاله منتخب:دومین نقص کشنده نظریه تکامل (جهش، ژن ها را اضافه نمی کند)

نویسنده محترم جناب آقای مهدی فراهانی (امیدوارم درست نوشته باشم) یک خلقت گراست . او در وبلاگ خویش تحت عنوان فرگشت ، مجموعه ای از مقالات جالب در حوزه فرگشت را ترجمه، تالیف و گردآوری نموده و این فرضیه را مورد بررسی قرار داده است. برخی از این مقالات به شرح زیر هستند:

» دومین نقص کشنده نظریه تکامل (جهش ژن ها را اضافه نمی کند) ( 1392/5/16 )
» فرگشت انسان از دیدگاه تکامل گرایان ( 1392/5/15 )
» فرضیه ی تکامل؛ منطقه ی ممنوعه! ( 1392/5/10 )
» کتاب نیرنگ فرضیّه تکامل هارون یحیی ( 1392/5/10 )
» فروپاشی تکامل در برابر حقایق ( 1392/5/10 )
» طراحی تصادفی وجود ندارد ( 1392/5/10 )
» معضل مولکولی در نظریه تکامل ( 1392/5/10 )


» سناریو تکامل انسان ( 1392/5/10 )
» جعلیات تکاملی ها ( 1392/5/10 )
» توجیهات فریبنده فسیل ها ( 1392/5/10 )
» اصل پرندگان و پستانداران ( 1392/5/9 )
» حکایت انتقال از آب به خشکی ( 1392/5/9 )
» آرشیو فسیل ها نظریه تکامل را رد می کند ( 1392/5/9 )
» مکانیزم های خیالی تکامل ( 1392/5/9 )
» تاریخچه نظریه تکامل ( 1392/5/9 )
» فسیل های جمجمه ( 1392/5/8 )
» نمونه هایی از فسیل های یافت شده در چین ،استرالیا و نیوزیلند ( 1392/5/8 )
» نمونه هایی از فسیل های یافت شده در آفریقا و خاورمیانه ( 1392/5/8 )
» نمونه هایی از فسیل های یافت شده در اروپا ( 1392/5/8 )
» نمونه هایی از فسیل های یافت شده در پرو ، آرژانتین و شیلی ( 1392/5/8 )

هر یک از این مقالات حاوی اطلاعات بسیار سودمندی در باره موضوع فرگشت است. ضمن توصیه خوانندگان محترم به مطالعه این وبلاگ ، توجه شما را به یکی از این مقالات که به موضوع ژن زایی در فرگشت اشاره می کند جلب می نمایم. به طور بسیار خلاصه اینکه تعداد ژنهای یک پروکاریوت به عنوان منشا موجودات زنده( بر طبق عقیده تکامل گرایان) فقط تعداد کمی ژن داشته است در حالیکه موجودی مثل انسان دارای 46 کروموزوم و بیش از 22 هزار ژن است. با این وصف باید مکانیزم مناسب و تادی شده ای باید از سوی تکامل گرایان معرفی شود که افزایش تعداد ژنها در حین فرگشت از پروکاریوت به موجودات عالی و پیچیده را شرح دهد. ایا چنین مکانیسمی وجود دارد؟ این نوشتار به تحلیل این موضوع می پردازد:

خلاصه ای از دومین نقص کشنده نظریه تکامل :

هیچ مکانیزم ژنتیکی برای تکامل داروینی وجود ندارد

داروینیست ها ادعا می کنند که ما از ساده ترین اشکال زندگی مانند باکتریها به اشکال پیچیده تر از زندگی تکامل یافته ایم.. اغلب باکتری  های پایه تا به حال کمتر از 500 ژن دارند در صورتی که انسان تا کنون بیش از 22 هزار ژن دارد. به منظور فرگشت باکتری ها به انسان آنها باید قادر به اضافه کردن ژن ها باشند. اما هیچ مکانیزم ژنتیکی وجود ندارد که بتواند یک ژن را اضافه کند. جهش تغییر ژن موجود است اما هرگز یک ژن اضافه نمیکند. این به این معنی است که هیچ مکانیزمی برای تکامل داروینی وجود ندارد و این یک نقص مهلک در نظریه تکامل است.

 

متوسط ​​یک  ژن  از انسان  یک قطعه از DNA شامل 100،000 جفت از اسیدهای آمینه است که همه آنها کاملا توالی یافته است و این غیر ممکن است که  یک ژن جدید به صورت اتفاقی و یا  با مکانیزم"انتخاب طبیعی". به وجود آید. همانطور که شما  در حال خواندن این متن هستید، بسیاری از شما می پرسید: "آیا جهش ها نمی توانند یک ژن ایجاد کنند؟." جواب این است: "به هیچ وجه." جهش فقط می تواند ژن های موجود را تغییر دهد. اما جهش قادر به ایجاد یک ژن کاملا جدید نمی باشد. ما شما را به گوگل یا یاهو  دعوت میکنیم  تا عبارتی مانند add a gene" " را سرچ کنید و شما قادر خواهید بود به منظور بررسی اینکه حتی یک مورد  در جایی  وجود ندارد که یک گونه یک ژن را اضافه کرده باشد.اما میمون ها تا به حال بسیاری از ژن ها را اضافه کرده اند و تبدیل به انسان شده اند.

مکانیسم ژنتیکی گم شده برای اضافه کردن یک ژن

داروینیست ها به ما می گویند که تمام حیات بر روی زمین از یک جد مشترک تکامل یافته است. آنها ادعا می کنند که حیات بر روی زمین برای اولین بار در حدود 4 میلیارد سال پیش به صورت  ساده ترین شکل از باکتری های تک سلولی، به نام پروکاریوت ها آغاز شد و پروکاریوت ها به موجودات پیچیده ، مانند باکتری های چند سلولی سپس به صورت سخت پوستان تکامل یافته ، و پس از آن ماهی به دنبال دوزیستان، برخی از آنها به خزندگان تکامل یافته، و برخی از خزندگان منشعب شده و دایناسورها و پرندگان به وجود آمدند، در حالی که برخی از خزندگان دیگر در جهت دیگر تکامل یافتند برای تبدیل شدن به پستانداران، که شامل انسان هم می شود.

 

دانشمندان هنوز نمی دانند که پروکاریوت های اولیه چه تعداد ژن داشتند، اما ساده ترین باکتری های امروزی حدود 500 ژن دارند. انسان حدود 22،410 ژن دارد. از آنجا که انسان حدود 22،000 ژن نسبت به پروکاریوت ها بیشتر دارد، تنها راهی که پروکاریوت ها می توانند به انسان تکامل یابند اضافه کردن ژن به ژنوم خود می باشد. در واقع، تنها راهی که هر گونه می تواند به یک ارگانیسم پیچیده تر تبدیل شود این است که تعداد ژن های خود را اضافه کند.

تکامل داروینی ادعا می کند  که هر گونه تکامل یافته از یک گونه سلف می باشد.یک ارگانیسم باید تعداد ژن های خود را افزایش دهد تا به یک ارگانیسم پیچیده تر تبدیل شود. برای اینکه تکامل داروینی ایجاد شود  باید یک مکانیزم ژنتیکی وجود داشته باشد تا ژن ها را به ارگانیزم ها اضافه کند. اما هیچ راهی برای اضافه کردن یک ژن وجود ندارد. تکامل داروینی ضرب ناقص است.

اگر نظریه تکامل درست میبود، پروکاریوتها و فرزندان آنها می بایستی خود را مجبور به افزایش دهها  هزار ژن نمایند تا از 500 ژن به بیش از 22 هزار ژن در جهت تکامل به انسان هوشمند برسند.

توانایی اضافه کردن ژن از ملزومات نظریه تکامل است. از آنجا که افزایش تعداد ژن برای تکامل داروینی کاملا ضروری است، چگونه است که دانشمندان تکامل هرگز در مورد آن صحبت نمی کنند؟ شما هرگز نخوانده و یا نشنیده اید که هر یک از آنها در مورد این بخش مورد نیاز از تکامل داروینی بحث کنند.

داروینیست ها هرگز به ما توضیح نداده اند که چگونه به  پیشنهاد آنها یک ارگانیسم می تواند تعداد ژن خود را افزایش دهد.

در واقع، داروینیست ها از این موضوع اجتناب میکنند چرا که آنها از رفتن به کلیسا اجتناب می کنند.

آیا هیچ مکانیزمی برای اضافه کردن یک ژن وجود دارد

 ژن میمون به طور متوسط ​​100،000 جفت باز دارد (یک جفت باز در اصل 2 مولکول اسید آمینه است). چگونه می تواند 100،000 جفت باز به طور ناگهانی در داخل اسپرم میمون تحقق یابد؟ و حتی اگر 100،000 جفت باز می تواند از روی هوا تحقق یابد، چگونه می توانند تمام جفت پایه ها کاملا توالی یابند به صورت یک ژن که در واقع کمک می کند تا میمون به یک انسان  تکامل یابد؟

هیچ مدرکی وجود ندارد که آن تاکنون اتفاق افتاده باشد.

 

حامیان تئوری تکامل هرگز در مورد تعداد ژن صحبت نمی کنند چرا که هیچ مکانیسم ژنتیکی برای اضافه کردن یک ژن وجود ندارد.

هر دو عقل سلیم و منطق به ما می گوید که اضافه کردن یک ژن به کروموزوم غیر ممکن است.

جهش ژن ها را اضافه نمی کند

داروینیست ها ادعا می کنند که آنها شواهد زیادی دارند که جهش ها رخ می دهد و این شواهد ژنتیکی  است که برای کمک به تکامل داروینی است.

شواهد زیادی که جهش رخ می دهد وجود دارد - اما جهش تغییر بر روی ژن های موجود است و جهش ها هرگز در واقع اضافه کردن یک ژن نمی باشند.

ما توضیح دادیم که اگر تکامل داروینی  بخواهد ایجاد شود، موجودات زنده باید یک راهی برای اضافه کردن یک ژن داشته باشند، زیرا یک ارگانیسم باید تعداد ژن ها در ژنوم خود را به منظور پیشبرد به یک ارگانیسم پیچیده تر افزایش دهد. جهش راهی برای اضافه کردن یک ژن نیست. یک ژن به تنهایی می تواند برای همیشه تغییر کند اما جهش هرگز تعداد ژن را تغییر نمی دهد.

رعد و برق و سوپ بنیادین

منشاء واقعی زندگی چیست؟ چگونه زندگی در واقع آغاز شد؟ داروینیست ها یک نظریه دارند اما نظریه آنها توضیح قانع کننده ای نمی دهد.

آنها ادعا می کنند زندگی بر روی زمین به طور تصادفی در حدود 4 میلیارد سال پیش آغاز شد زمانی که یک رعد و برق شانسی به  یک دریاچه پر از سوپ بسیار کهن زده شد!

برای بیش از پنجاه سال، بسیاری از دانشمندان تکامل معتقدند که اولین موجود زنده بر روی زمین به طور تصادفی ایجاد شد هنگامی که یک رعد و برق تصادفی به مقداری از آب که شامل تمام بلوک های ساختمان از زندگی می باشد زده شد، که به آن "سوپ بنیادین "میگویند.

بسیار خوب !! ما فرض میکنیم که آغاز زندگی با یک رعد وبرق تصادفی ایجا شد. اما پس از آن چه؟ چگونه اولین موجود زنده هزاران بار  تعداد ژن های خود را به منظور پیشبرد نردبان تکاملی افزایش داد؟

به عنوان مثال، چگونه یک میمون که همه ما ظاهرا از اضافه کردن ژن مورد نیاز برای انتقال به انسان هوشمند ایجاد شده ایم ؟

آیا دوستداران داروین به ما گفتن که میمون از یک درخت در طوفان رعد و برق نوسانی بود، زده کردم "اتفاقی از پیچ و مهره رعد و برق،" و سپس به تالاب ازلی کاهش یافت، و به جای داشتن بیضه ها خود را سرخ کرده، آنها شروع به تولید اسپرم با یک ژن جدید معجزه آسا؟

Are the Darwin-lovers telling us that the ape was swinging from a tree in a lightning storm, got struck by a "fortuitous bolt of lightning," then fell into a primordial pond, and instead of having its testicles fried, they started to produce sperm with a miraculous new gene?

مشاهده کنید چگونه داروینیسم واقعا پوچ است؟

 Let's challenge the Darwinists and see just how much faith they have in their own theories. We challenge them to simulate the lightning bolt idea in a lab and use their own bodies and see if they evolve into super humans

لینک مقاله اصلی:

There is No Genetic Mechanism for Darwinian evolutionتاريخ : ۱۳٩٢/٥/۱٧ | ۱٢:٤٧ ‎ق.ظ | نویسنده : دکتر سید محمود میرافضلی سریزدی | نظرات ()
.: Weblog Themes By VatanSkin :.