فرگشت نمی تواند سبب ژن زایی شود

» سناریو تکامل انسان ( 1392/5/10 )
» جعلیات تکاملی ها ( 1392/5/10 )
» توجیهات فریبنده فسیل ها ( 1392/5/10 )
» اصل پرندگان و پستانداران ( 1392/5/9 )
» حکایت انتقال از آب به خشکی ( 1392/5/9 )
» آرشیو فسیل ها نظریه تکامل را رد می کند ( 1392/5/9 )
» مکانیزم های خیالی تکامل ( 1392/5/9 )
» تاریخچه نظریه تکامل ( 1392/5/9 )
» فسیل های جمجمه ( 1392/5/8 )
» نمونه هایی از فسیل های یافت شده در چین ،استرالیا و نیوزیلند ( 1392/5/8 )
» نمونه هایی از فسیل های یافت شده در آفریقا و خاورمیانه ( 1392/5/8 )
» نمونه هایی از فسیل های یافت شده در اروپا ( 1392/5/8 )
» نمونه هایی از فسیل های یافت شده در پرو ، آرژانتین و شیلی ( 1392/5/8 )

هر یک از این مقالات حاوی اطلاعات بسیار سودمندی در باره موضوع فرگشت است. ضمن توصیه خوانندگان محترم به مطالعه این وبلاگ ، توجه شما را به یکی از این مقالات که به موضوع ژن زایی در فرگشت اشاره می کند جلب می نمایم. به طور بسیار خلاصه اینکه تعداد ژنهای یک پروکاریوت به عنوان منشا موجودات زنده( بر طبق عقیده تکامل گرایان) فقط تعداد کمی ژن داشته است در حالیکه موجودی مثل انسان دارای 46 کروموزوم و بیش از 22 هزار ژن است. با این وصف باید مکانیزم مناسب و تادی شده ای باید از سوی تکامل گرایان معرفی شود که افزایش تعداد ژنها در حین فرگشت از پروکاریوت به موجودات عالی و پیچیده را شرح دهد. ایا چنین مکانیسمی وجود دارد؟ این نوشتار به تحلیل این موضوع می پردازد:

خلاصه ای از دومین نقص کشنده نظریه تکامل : هیچ مکانیزم ژنتیکی برای تکامل داروینی وجود ندارد

داروینیست ها ادعا می کنند که ما از ساده ترین اشکال زندگی مانند باکتریها به اشکال پیچیده تر از زندگی تکامل یافته ایم.. اغلب باکتری  های پایه تا به حال کمتر از 500 ژن دارند در صورتی که انسان تا کنون بیش از 22 هزار ژن دارد. به منظور فرگشت باکتری ها به انسان آنها باید قادر به اضافه کردن ژن ها باشند. اما هیچ مکانیزم ژنتیکی وجود ندارد که بتواند یک ژن را اضافه کند. جهش تغییر ژن موجود است اما هرگز یک ژن اضافه نمیکند. این به این معنی است که هیچ مکانیزمی برای تکامل داروینی وجود ندارد و این یک نقص مهلک در نظریه تکامل است.

 

متوسط ​​یک  ژن  از انسان  یک قطعه از DNA شامل 100،000 جفت از اسیدهای آمینه است که همه آنها کاملا توالی یافته است و این غیر ممکن است که  یک ژن جدید به صورت اتفاقی و یا  با مکانیزم"انتخاب طبیعی". به وجود آید. همانطور که شما  در حال خواندن این متن هستید، بسیاری از شما می پرسید: "آیا جهش ها نمی توانند یک ژن ایجاد کنند؟." جواب این است: "به هیچ وجه." جهش فقط می تواند ژن های موجود را تغییر دهد. اما جهش قادر به ایجاد یک ژن کاملا جدید نمی باشد. ما شما را به گوگل یا یاهو  دعوت میکنیم  تا عبارتی مانند add a gene" " را سرچ کنید و شما قادر خواهید بود به منظور بررسی اینکه حتی یک مورد  در جایی  وجود ندارد که یک گونه یک ژن را اضافه کرده باشد.اما میمون ها تا به حال بسیاری از ژن ها را اضافه کرده اند و تبدیل به انسان شده اند.

مکانیسم ژنتیکی گم شده برای اضافه کردن یک ژن داروینیست ها به ما می گویند که تمام حیات بر روی زمین از یک جد مشترک تکامل یافته است. آنها ادعا می کنند که حیات بر روی زمین برای اولین بار در حدود 4 میلیارد سال پیش به صورت  ساده ترین شکل از باکتری های تک سلولی، به نام پروکاریوت ها آغاز شد و پروکاریوت ها به موجودات پیچیده ، مانند باکتری های چند سلولی سپس به صورت سخت پوستان تکامل یافته ، و پس از آن ماهی به دنبال دوزیستان، برخی از آنها به خزندگان تکامل یافته، و برخی از خزندگان منشعب شده و دایناسورها و پرندگان به وجود آمدند، در حالی که برخی از خزندگان دیگر در جهت دیگر تکامل یافتند برای تبدیل شدن به پستانداران، که شامل انسان هم می شود.   دانشمندان هنوز نمی دانند که پروکاریوت های اولیه چه تعداد ژن داشتند، اما ساده ترین باکتری های امروزی حدود 500 ژن دارند. انسان حدود 22،410 ژن دارد. از آنجا که انسان حدود 22،000 ژن نسبت به پروکاریوت ها بیشتر دارد، تنها راهی که پروکاریوت ها می توانند به انسان تکامل یابند اضافه کردن ژن به ژنوم خود می باشد. در واقع، تنها راهی که هر گونه می تواند به یک ارگانیسم پیچیده تر تبدیل شود این است که تعداد ژن های خود را اضافه کند. تکامل داروینی ادعا می کند  که هر گونه تکامل یافته از یک گونه سلف می باشد.یک ارگانیسم باید تعداد ژن های خود را افزایش دهد تا به یک ارگانیسم پیچیده تر تبدیل شود. برای اینکه تکامل داروینی ایجاد شود  باید یک مکانیزم ژنتیکی وجود داشته باشد تا ژن ها را به ارگانیزم ها اضافه کند. اما هیچ راهی برای اضافه کردن یک ژن وجود ندارد. تکامل داروینی ضرب ناقص است. اگر نظریه تکامل درست میبود، پروکاریوتها و فرزندان آنها می بایستی خود را مجبور به افزایش دهها  هزار ژن نمایند تا از 500 ژن به بیش از 22 هزار ژن در جهت تکامل به انسان هوشمند برسند. توانایی اضافه کردن ژن از ملزومات نظریه تکامل است. از آنجا که افزایش تعداد ژن برای تکامل داروینی کاملا ضروری است، چگونه است که دانشمندان تکامل هرگز در مورد آن صحبت نمی کنند؟ شما هرگز نخوانده و یا نشنیده اید که هر یک از آنها در مورد این بخش مورد نیاز از تکامل داروینی بحث کنند.

داروینیست ها هرگز به ما توضیح نداده اند که چگونه به  پیشنهاد آنها یک ارگانیسم می تواند تعداد ژن خود را افزایش دهد.

در واقع، داروینیست ها از این موضوع اجتناب میکنند چرا که آنها از رفتن به کلیسا اجتناب می کنند.

آیا هیچ مکانیزمی برای اضافه کردن یک ژن وجود دارد

 ژن میمون به طور متوسط ​​100،000 جفت باز دارد (یک جفت باز در اصل 2 مولکول اسید آمینه است). چگونه می تواند 100،000 جفت باز به طور ناگهانی در داخل اسپرم میمون تحقق یابد؟ و حتی اگر 100،000 جفت باز می تواند از روی هوا تحقق یابد، چگونه می توانند تمام جفت پایه ها کاملا توالی یابند به صورت یک ژن که در واقع کمک می کند تا میمون به یک انسان  تکامل یابد؟

هیچ مدرکی وجود ندارد که آن تاکنون اتفاق افتاده باشد.

 

حامیان تئوری تکامل هرگز در مورد تعداد ژن صحبت نمی کنند چرا که هیچ مکانیسم ژنتیکی برای اضافه کردن یک ژن وجود ندارد.

هر دو عقل سلیم و منطق به ما می گوید که اضافه کردن یک ژن به کروموزوم غیر ممکن است.

جهش ژن ها را اضافه نمی کند

داروینیست ها ادعا می کنند که آنها شواهد زیادی دارند که جهش ها رخ می دهد و این شواهد ژنتیکی  است که برای کمک به تکامل داروینی است.

شواهد زیادی که جهش رخ می دهد وجود دارد - اما جهش تغییر بر روی ژن های موجود است و جهش ها هرگز در واقع اضافه کردن یک ژن نمی باشند.

ما توضیح دادیم که اگر تکامل داروینی  بخواهد ایجاد شود، موجودات زنده باید یک راهی برای اضافه کردن یک ژن داشته باشند، زیرا یک ارگانیسم باید تعداد ژن ها در ژنوم خود را به منظور پیشبرد به یک ارگانیسم پیچیده تر افزایش دهد. جهش راهی برای اضافه کردن یک ژن نیست. یک ژن به تنهایی می تواند برای همیشه تغییر کند اما جهش هرگز تعداد ژن را تغییر نمی دهد.

رعد و برق و سوپ بنیادین

منشاء واقعی زندگی چیست؟ چگونه زندگی در واقع آغاز شد؟ داروینیست ها یک نظریه دارند اما نظریه آنها توضیح قانع کننده ای نمی دهد.

آنها ادعا می کنند زندگی بر روی زمین به طور تصادفی در حدود 4 میلیارد سال پیش آغاز شد زمانی که یک رعد و برق شانسی به  یک دریاچه پر از سوپ بسیار کهن زده شد!

برای بیش از پنجاه سال، بسیاری از دانشمندان تکامل معتقدند که اولین موجود زنده بر روی زمین به طور تصادفی ایجاد شد هنگامی که یک رعد و برق تصادفی به مقداری از آب که شامل تمام بلوک های ساختمان از زندگی می باشد زده شد، که به آن "سوپ بنیادین "میگویند.

بسیار خوب !! ما فرض میکنیم که آغاز زندگی با یک رعد وبرق تصادفی ایجا شد. اما پس از آن چه؟ چگونه اولین موجود زنده هزاران بار  تعداد ژن های خود را به منظور پیشبرد نردبان تکاملی افزایش داد؟

به عنوان مثال، چگونه یک میمون که همه ما ظاهرا از اضافه کردن ژن مورد نیاز برای انتقال به انسان هوشمند ایجاد شده ایم ؟

آیا دوستداران داروین به ما گفتن که میمون از یک درخت در طوفان رعد و برق نوسانی بود، زده کردم "اتفاقی از پیچ و مهره رعد و برق،" و سپس به تالاب ازلی کاهش یافت، و به جای داشتن بیضه ها خود را سرخ کرده، آنها شروع به تولید اسپرم با یک ژن جدید معجزه آسا؟

Are the Darwin-lovers telling us that the ape was swinging from a tree in a lightning storm, got struck by a "fortuitous bolt of lightning," then fell into a primordial pond, and instead of having its testicles fried, they started to produce sperm with a miraculous new gene?

مشاهده کنید چگونه داروینیسم واقعا پوچ است؟

 Let's challenge the Darwinists and see just how much faith they have in their own theories. We challenge them to simulate the lightning bolt idea in a lab and use their own bodies and see if they evolve into super humans

لینک مقاله اصلی:

There is No Genetic Mechanism for Darwinian evolution

/ 10 نظر / 322 بازدید
hadi

مکانیزمی که شایعترین مورد افزودن اطلاعات هست مضاعف شدن ژنی است،که در آن بخش بزرگی از DNA کپی می شود،و در مرحله بعد جهش نقطه ای یک یا هر دو کپی را تغییر می دهد.مشخص شده که توالی ژنتیکی،منشا چند نوع پروتئین بوده است. برای مثال: دو آنزیم در مسیر بیوسنتز هیستیدین که شکل دایره مانند دارد،شواهد مربوط به توالی آمینواسیدها و ساختار نشان میدهد که از طریق کپی ژنی و جوش خوردن دو جدی که شکل نیم دایره داشتند شکل گرفته اند. RNASE1، ژنی برای آنزیم لوزالمعده ، دو نسخه شده، و در میمون های لانگور(میمونهای دم دراز و دارای ابروهای پرپشت آسیا) یکی از این دو نسخه جهش یافته و به RNASE1B تبدیل شده است،که در معده کوچک و اسیدی این نوع میمونها کارکرد بهتری دارند.(ژانگ و دیگران 2002) مخمرها در یک محیط کشت و با مقداری شکر قرار داده شدند. بعد از 450 نسل، ژن انتقال هگززو چندین بار کپی شد، و برخی از نسخه های کپی ، مجددا جهش یافتند.(براون و دیگران. 1998) نشریات مربوط به زیست شناسی پر از اینگونه مثالهاست. جستجوی سایت PubMed (در http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/query.fcgi) با کلمات "تکرار ژنی" بیش از 3000 منبع به دست می دهد.

hadi

مضاعف شدن ژن: مضاعف سازی ژن یا مضاعف سازی کروموزم، مضاعف شدن یک بخش از DNA است که شامل یک ژن باشد که در واقع یک خطا در عملیات ساخت یک کپی از روی کروموزوم (homologous recombination) ایجاد شود. نسخه دوم ایجاد شده از ژن معمولاً دردسرساز نیست به این معنا که اگر یک جهش در آن رخ دهد تاثیر مخربی برروی ارگانیسم نخواهد داشت. بنابراین در این حالت جهش‌ها ی بیشتری برای یک ژن نسبت به حالت یک نسخه‌ای رخ می‌دهد. در مقابل با مضاعف شدن ژن حالت پاک شدن ژن قرار دارد. مضاعف شدن ژن در طی فرایند cross_over نابرابر، در هنگام تقسیم میوز و ساخت کروموزمهای هومولوگ رخ می‌دهد. شانس رخ دادن این اتفاق، تابعی هم درجه با تقسیم عناصر تکراری میان کروموزم‌ها است. محصول این recombination یک ژن مضاعف در مکان تبادل در یک کروموزم ویک حذف ژن به صورت همزمان.

hadi

مضاعف سازی ژن به عنوان یک رخداد تکاملی: عقیده بر این است که مضاعف سازی ژن نقش مهمی در تکامل بر عهده دارد و این قضیه بوسیله دانشمندان صد سال اخیر تایید شده‌است و Susumu Ohno یکی از دانشمندان مشهور در این تئوری است که در کتاب خود Evolution by gene duplication به آن پرداخته‌است. Ohno نشان داد که مضاعف شدن ژن مهمترین اجبار تکاملی برای پذیرفتن وجود یک جد مشترک همگانی است. مضاعف شدن کل ژنوم نیز امری غیر معمول نیست، این عقیده وجود دارد که در حدود ۱۰۰ میلیون سال پیش عمل مضاعف شدن ژنوم در مخمر رخ داده‌است. گیاهان دارای بیشترین نرخ در مضاعف شدن ژنوم هستند.به عنوان مثال گندم یک polyploidy (داراین کروموزم‌هایی چند برابر تعداد اصلی) است بدین صورت که شش کپی از ژنوم خود دارد. ژن مضاعف باعث ایجاد مشکل در ارگانیسم نخواهد شد واین آزادی منجر می‌شود تا جهش‌ها در این حالت بتوانند به افزایش توانایی فیزیکی(fitness) ارگانیسم یا ایجاد یک کارکرد جدید کمک کنند. یک مثال واضح برای این مسئله در جهشهایی که در ژنهای گوارشی مضاعف شده یک خانواده از ماهی‌های قطبی رخ داده‌است دیده می‌شود که منجر به تولید یک ژن ضد یخ شده‌است. یک دیدگاه دیگر این

hadi

Gene duplication : Gene duplication (or chromosomal duplication or gene amplification) is a major mechanism through which new genetic material is generated during molecular evolution. It can be defined as any duplication of a region of DNA that contains a gene. Gene duplications can arise as products of several types of errors in DNA replication and repair machinery as well as through fortuitous capture by selfish genetic elements. Common sources of gene duplications include ectopic homologous recombination, retrotransposition event, aneuploidy, polyploidy, and replication slippage. Zhang J (2003). "Evolution by gene duplication: an update". Trends in Ecology & Evolution 18 (6): 292–8. doi:10.1016/S0169-5347(03)00033-8

hadi

مضاعف شدن ها (Duplication): از آن جمله می‌توان به مضاعف شدگی جایگاه ژنB (bar) در مگس سرکه اشاره کرد: تغییرات ساختمانی احتیاج به شکستگی در کروموزومها دارد. در این نوع تغییرات ، تعداد کل کروموزومها ثابت بوده و فقط ساختمان آنها تغییر می‌کند. در اثر شکستگی ، ممکن است قطعات حاصل بهم وصل نشوند و در نتیجه قطعه بدون سانترومر از بین برود و یا ممکن است این قطعات با قطعات حاصل از کروموزومهای دیگر ، اتصال ایجاد کنند که در این صورت مبادله ژنتیکی انجام می‌شود و ممکن است بدون هیچ تغییری ، دوباره در جای اول خود قرار گیرند.از انواع تغییرات ساختاری کروموزومها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: مضاعف شدنها (Duplication): تکرار یک قطعه کروموزوم بیش از حد طبیعی را مضاعف شدن گویند. قسمت مضاعف شدن ممکن است به یک جفت کروموزوم همولوگ یا به کروموزوم غیر همولوگی منتقل گردد. از آن جمله می‌توان به مضاعف شدگی جایگاه ژنB (bar) در مگس سرکه اشاره کرد که هر گاه تعداد این قطعه از یک عدد به دو تا برسد، شکل چشم مگس سرکه میله ای و وقتی سه تا شود میله‌ای مضاعف می‌گردد.

hadi

لطفا قبل از نوشتن یکم تحقیق کنید . اگه توجیهی برای افزایش ژن در تکامل نبود بنظر شما آیا این همه دانشگاه اون رو به عنوان نظریه قبول می کرد ؟؟؟! لطفا اینهمه تعصب نداشته باشید . ر اساس نتایج نظر سنجی گالوپ در سال 1991 (همچنین نظر سنجی موسسه های رابینسون در سال 1995 و ویتام در سال 1997 ) تنها 5 درصد دانشمندان آمریکایی ،مخالف تکامل هستند.البته این درصد شامل کسانی که در رشته های غیر مرتبط با منشا حیات (مثل علوم رایانه،مهندسی مکانیک و ...) ،فعالیت می کردند نیز می شود.اگر فقط رشته های مرتبط را در نظر بگیریم،باز بر اساس نظرسنجی رابینسون در 1995، از بین 48000 هزار متخصص،فقط 700 نفر به مخالفت با تکامل اعتقاد داشته یا آن را به عنوان یک نظریه معتبر در نظر می گیرند. علاوه بر این،خیلی از موسسات علمی اعتقاد دارند که شواهد موید نظریه تکامل به قدری زیاد است که در این زمینه بیانیه صادر کرده اند.آکادمی ملی علوم(NAS) ، یکی از معتبرترین موسسات علمی،سایتی را برای موضوع اختصاص داده است(NAS 1999).

hadi

واقعا شما خیلی دیگه شورشو در آوردید ! یکم تحقیق کنید لطفا . درسته که وجود یک نظریه آبیوجنسیس برای توضیح نحوه چیدایش اولین سلول ها لازمه ولی این مربوط به تکامل نیست که . شما چطور ادعا می کنید که داروینیست ها باید نظریه ای برای موضوع داشته باشند ؟ بنظر من شما هنوز نمی دانید تکامل چیست . تکامل بعد از پدیده آبیوجنسیس تازه شروع میشه و ما تویه مکانیزم های تکاملی هیچ حرفی از نحوه پیدایش حیات اولیه نمی زنیم . حالا من موندیم از جلو کشیدن بحث سوپ بنیادین چه هدفی داشتید . از این ها گدشته ، من میگم شما نمی دونید تکامل چیه می گید نه ، اینه دیگه . استاد عزیز ، نردبون نه !!!!!!!!!!! درخت ! چندین بار در گذشته،زیست شناسان، به ایده اشتباهی معتقد بودند که بر اساس آن حیات می تواند به صورت ساختاری نردبانی از ارگانیسمهای پست تا ارگانیسمهای عالی سازماندهی شود، ایده ای که قلب زنجیره وجود ارسطو را شکل می داد . به طور مشابه، ممکن است درخت فیلوژنی به اشتباه چنین تفسیر شود که برخی از موجودات پیشرفته تر از دیگران هستند، درحالی که فیلوژنی به هیچ وجه بر چنین چیزی دلالت نمی کند.

hadi

این هم نحوه تکامل بوسیله فزایش ژن: http://en.wikipedia.org/wiki/Evolution_by_Gene_Duplication_(Theoretical_models)

سید محمود میرافضلی

این بخش از مقاله را هم باید اضافه می کردم که دیشب وقت نشد. این متن متعلق به نویسنده اصلی نوشتار است: یادداشت سردبیر: ما چند ایمیل از تکاملگرایان دریافت کردیم که ادعا می کنند که ژن جدید می تواند از طریق ایجاد "ژن های تکراری"ایجاد شود. Gene duplication is the term used by Darwinists to refer to the process where once in a blue moon, a single sex bacterium duplicates an existing gene during cell division with the result that both "daughter cells" will have a pair of genes that are exact duplicates of each other. "ژن های تکراری" صرفا باعث ایجاد یک ژن دقیق تکراری میشود. اما یک ژن تکراری نتیجه ای در تکامل ندارد چرا که آن به شما دو مورد از همان چیز را میدهد. دهان اضافی و یا دو جفت چشم اضافی خوب است؟ تکامل داروینی نمی تواند وجود داشته باشد مگر اینکه یک مکانیسم ژنتیکی برای ایجاد یک ژن جدید با یک تابع جدید، مانند یک ژن جدید که ریه ها را به جای آبشش، و یا بال به جای دست ها، یا چشم هایی که در تاریکی بهتر میتواند ببیند را ایجاد کند. ژن تکراری یک ابزار عملی برای ایجاد ژنهای جدید نیست - علاو

darwin

نقل قول : بنده هم نوشتن احتمال اين كار از نظر آماري صفر و غير ممكن است ____________ با توجه به اینکه ما مثال های زیادی داریم که هم تویه آزمایشگاه و هم تویه طبیعت این اتفاق میوفته هم در حال و هم در گذشته و ژن داپلیکیت شده جهش مفید داشته ، اینجوری که شما می گید نیست و احتمال این واقعه بالاست .